Hadsel videregående skole - ledelsen
 
Inge  HolmRektor Les mer »
Telefon 7565504
Mobil 951 45 666
E-post inge.holm@vgs.nfk.no
rektor ved Hadsel videregående skole og fagskole

Øystein Magnar H.  BæverudStudierektor - Melbu Les mer »
Telefon 75655813
Mobil
E-post oystein.magnar.baeverud@vgs.nfk.no
Studierektor, skolested Melbu

Åse  JakobsenStudierektor - Stokmarknes Les mer »
Telefon 75655817
Mobil
E-post aase.jakobsen@vgs.nfk.no
Åse Jakobsen

Helene ErlandsenPedagogisk leder - Stokmarknes Les mer »
Telefon 75655821
Mobil
E-post helene.erlandsen@vgs.nfk.no
Helene Erlandsen

Janne Angelica FredriksenPedagogisk leder - Melbu Les mer »
Telefon 75655853
Mobil
E-post janne.fredriksen@vgs.nfk.no
Janne Angelica Fredriksen

Arnvid JohansenPedagogisk leder - Melbu Les mer »
Telefon 75655865
Mobil
E-post arnvid.johansen@vgs.nfk.no
arnvid_johansen_melbu_pedagogisk_leder.JPG

Evy Johanne JohansenAdm.- og personalleder Les mer »
Telefon 75655811
Mobil
E-post evy.johansen@vgs.nfk.no
Evy Johansen

Gunhild NavjordPedagogisk leder - Stokmarknes Les mer »
Telefon 75655820
Mobil
E-post gunhild.navjord@vgs.nfk.no
Gunhild Navjord

Karin Bygdnes NilsenLeder Opus Les mer »
Telefon 75655859
Mobil 952 22 902
E-post karin.bygdnes.nilsen@vgs.nfk.no
Karin Bygdnes Nilsen

Gry  SchultzPlaninspektør Les mer »
Telefon 75655822
Mobil
E-post gry.schultz@vgs.nfk.no
Gry_Schultz_planinspektør_ansatt.jpg

 
Login for redigering