Hadsel videregående skole - renhold
 
Pankaj  BhartRenholdsleder Les mer »
Telefon 75655958
Mobil
E-post pankaj.bhart@vgs.nfk.no
Pankaj Bhart

Eli AlmåsRenholder stokmarknes Les mer »
Telefon 75655956
Mobil
E-post eli.helen.almaas@vgs.nfk.no
Eli Helen Almås

Malfa DosjkhoklojevaRenholder, Melbu Les mer »
Telefon
Mobil
E-post malfa.dosjkhoklojeva@vgs.nfk.no
Malfa Dosjkhoklojeva

Ayda Teshale FantahunRenholder Melbu Les mer »
Telefon
Mobil
E-post ayda.fantahun@vgs.nfk.no
Ayda Teshale Fantahun

Maliha MajidiRenholder Melbu Les mer »
Telefon
Mobil
E-post malihamajidi@gmail.com
Maliha Majidi

Tone Winther MathisenRenholder Melbu Les mer »
Telefon
Mobil
E-post tone.mathisen@vgs.nfk.no
Tone Winther Mathisen

Anita OlsenRenholder Stokmarknes Les mer »
Telefon
Mobil
E-post anita.olsen@vgs.nfk.no
Anita Olsen

Margarita OtarolaRenholder Stokmarknes Les mer »
Telefon
Mobil
E-post marota@vgs.nfk.no
margarita_otarola_renhold_stokmarknes.jpg

Wenche Anita PedersenRenholder Melbu Les mer »
Telefon 75655858
Mobil 97512754
E-post wenche.pedersen@vgs.nfk.no
Wenche Anita Pedersen

Gro Heidi RobertsenRenholder Stokmarknes Les mer »
Telefon 75655957
Mobil
E-post gro.robertsen@vgs.nfk.no
Gro Heidi Robertsen

sInaktiv fInaktiv neste move to last record
 
Login for redigering